Biblia.sk je neziskový projekt Slovenskej biblickej spoločnosti. Napriek tomu, že ju používame všetci zadarmo, jej udržiavanie a rozvoj zadarmo nie je. Vaša finančná podpora nám umožní pokračovať v šírení Božieho slova cez Biblia.sk, prostredníctvom vydávania Biblií a biblických titulov či prostredníctvom iných projektov.

Nastavenia
Ámos

Výber kapitoly

Záložky

Evanjelický preklad
12 Putovať budú od mora k moru, od severu k východu sa budú túlať, aby hľadali slovo Hospodinovo, ale ho nenájdu. 13 V ten deň omdlejú od smädu krásne panny i mládenci. 14 Tí, čo prisahajú na samársku bohyňu Ašímu a vravia: Akože žije tvoje božstvo, Dán, akože žije tvoj miláčik, Beér-Šeba! padnú a nevstanú viac.
Ekumenický preklad
Tí, čo prisahajú na modly Samárie a vravia: ‚Akože žije tvoje božstvo, Dán, akože žije tvoja cesta, Beér-Šeba!‘ Padnú a nepovstanú viac.“8,14 Oz 8,5-6; Am 5,5
Katolícky preklad
Tí, čo prisahajú na hriech Samárie a vravia: "Ako žije tvoj boh, Dan, a ako žije púť do Bersabe!" Preto padnú a viac nevstanú.
Roháčkov preklad
Tí, ktorí prisahajú na previnenie, na modlu Samárie a hovoria: Ako že žije tvoj boh, Dáne, a jako že žije cesta do Bér-šeby, padnú a nepovstanú viacej.
Evanjelický preklad
Tí, čo prisahajú na samársku bohyňu Ašímu a vravia: Akože žije tvoje božstvo, Dán, akože žije tvoj miláčik, Beér-Šeba! padnú a nevstanú viac.
Botekov preklad
Všetci, čo prisahajú na hriech Samárie, všetci, čo hovoria: "Ako žije tvoj boh, Dan" a "ako žije cesta do Beer-Šeby", popadajú a viac nevstanú.

Novinky zo Slovenskej biblickej spoločnosti

Slovenský ekumenický preklad, štandardný formát, 2018

Slovenský ekumenický preklad, štandardný formát s DT, 2018

NZ, žalmy a príslovia, Slovenský ekumenický preklad, 2018

V Slovenskej biblickej spoločnosti veríme,
že Božie slovo nestratilo na svojej večnej hodnote.
Preto ho s Božou pomocou šírime v tlačenej, elektronickej, ale aj v audio a video podobe.

Projekty Vydavateľstvo

Počúvať Bibliu môžete aj bez internetu. Slovenský ekumenický preklad Biblie v audio formáte na stiahnutie si môžete zakúpiť na tomto mieste. (skryť informáciu)