Preklad:
Kniha:
22  Lotánovi synovia sú: Chori a Hemám. Lotánova sestra bola Timna.   23  Šobálovi synovia sú: Alván, Manachat, Ebál, Šefo a Onám.   24  Cibeónovi synovia sú: Aja a Ana. To je ten Ana, ktorý našiel horúce žriedla na stepi, keď pásol osly svojho otca Cibeóna.   25  Toto sú Anove deti: syn Dišón a dcéra Oholibama.   26  Dišónovi synovia sú: Chemdán a Ešbán, Jitrán a Kerán.  
Botekov preklad :
Toto sú Cibeonovi synovia: Aja a Ana – to je ten, ktorý našiel horúce žriedla na púšti, keď pásol osly svojho otca Cibeona.
(Gen 36,24)
Ekumenický preklad :
Cibeónovi synovia sú: Aja a Ana. To je ten Ana, ktorý našiel horúce žriedla na stepi, keď pásol osly svojho otca Cibeóna.
(Gen 36,24)
Evanjelický preklad :
A toto sú Cibeónovi synovia: Ajjá a Aná. To je ten Aná, ktorý našiel horúce žriedla na púšti, keď pásol osly svojmu otcovi Cibeónovi.
(Gen 36,24)
Katolícky preklad :
A toto sú Sebeonovi synovia: Aja a Ana. To je ten Ana, čo našiel teplú vodu na púšti, keď pásol oslice svojho otca Sebeona.
(Gen 36,24)
Roháčkov preklad :
A toto sú synovia Cibonovi, i Aja i Ana. To je ten Ana, ktorý našiel teplé pramene na pustine, keď pásol oslov Cibona, svojho otca.
(Gen 36,24)
Rómska Nová zmluva :
Najnovšie
ukázať/skryť
Našli ste chybu?
Máte nápad na zlepšenie?
Kontaktujte nás